Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krzysztof Żuk w sprawie uchodźców: Nigdy nie mówiłem, że Lublin ich przyjmie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 lipca 2017 r. o 16:10 Powrót do artykułu
PIS zapomina albo udaje ,ze nie wi, iż kryzys migracyjny ogarnia już nie tylko Bliski Wschód, ale też Europę. Warto pamiętać, że za bezosobowym "kryzysem" kryją się losy milionów ludzi, którzy niejednokrotnie utracili cały majątek, a ich życie zostało brutalnie przerwane przez wojnę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS won z Lublina!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest również polityczna gra. Czy nie rozumiecie tego. Nie chodzi de facto o przyjecie uchodźców ale o jasne stanowisko 12 miast, wchodzących w skład Unii Metropolii Polski; przeciwne do stanowiska rządu PiS. To pokazanie przez Prezydentów tych miast że nie po drodze im z polityką obecnego rządu. Uchodźców i tak nie przyjmiemy a przekaz do PiS poszedł jasny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mam nic wspólnego z PiS'em bo to szkodniki ale na Żuka nie zagłosuję ani ja ani nikt z mojej rodziny. A histeryczne wpisy na forum prosto z ratusza tylko mnie w tym utwierdzają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i ktoś ma jeszcze wątpliwości że PiS wygra następne wybory mając za przeciwników takich tępaków?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przerażający jest ten nasz polski rasizm i ksenofobia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W interesie miasta jest odpowiedzialne i bezpieczne zarządzanie migracjami na poziomie lokalny, stad taka deklaracja o współpracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież jemu chodziło o polskich emigrantów do Anglii że im w Lublinie mieszkania i służbę zdrowia naszykuje :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
referendum dla Żuka !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Znaczy się zapomniał, woli nie pamiętać, czy też ktoś kolejny raz nadużył jego zaufania? Samo może nie pamiętać ale sieć nie ma z tym problemu - szczególnie, że pisała o tym sprzyjająca mu "Gazeta Wyborcza" pisząc, że: "Prezydent Lublina Krzysztof Żuk kilka dni temu zadeklarował, że miasto jest gotowe na przyjęcie uchodźców. Kacper Sulowski 02 października 2015 | 16:52
 oto jak pisowskie ścierwo manipuluje wypowiedziami Żuka, no to czytamy:  "W połowie września urząd wojewódzki w Lublinie zwrócił się do samorządów z prośbą o wskazanie miejsc, które mogłyby służyć jako tymczasowe miejsca pobytu dla uchodźców." źródło: lublin.wyborcza.pl/lublin/1,48724,18954685,samorzady-odpowiadaja-wojewodzie-w-gminach-nie-ma-miejsca-dla.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech radni PiS wskażą gdzie w tej deklaracji emigranckiej jest mowa o przyjmowaniu przez Lublin uchodźców i emigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki. Przeczytałem cały dokument, nie ma tam nawet słowa o konkretnych krajach albo kontynentach, nie ma żadnych liczb, nie ma żadnych konkretów poza tym, że powstaje zespół roboczy która ma wymieniać się doświadczeniami i współpracować z różnymi organizacjami przy procesach MIGRACYJNYCH. Tak dla przypomnienia, za Wikipedią: "Migracja ludności – wędrówka ludności mająca na celu zmianę miejsca pobytu. Przemieszczanie się ludności jest całkowicie naturalnym zjawiskiem i występowało we wszystkich czasach."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Niech radni PiS wskażą gdzie w tej deklaracji emigranckiej jest mowa o przyjmowaniu przez Lublin uchodźców i emigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki. Przeczytałem cały dokument, nie ma tam nawet słowa o konkretnych krajach albo kontynentach, nie ma żadnych liczb, nie ma żadnych konkretów poza tym, że powstaje zespół roboczy która ma wymieniać się doświadczeniami i współpracować z różnymi organizacjami przy procesach MIGRACYJNYCH. Tak dla przypomnienia, za Wikipedią: "Migracja ludności – wędrówka ludności mająca na celu zmianę miejsca pobytu. Przemieszczanie się ludności jest całkowicie naturalnym zjawiskiem i występowało we wszystkich czasach."
 POwtarzasz się  pełowcu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
"To jest również polityczna gra. Czy nie rozumiecie tego. Nie chodzi de facto o przyjecie uchodźców ale o jasne stanowisko 12 miast, wchodzących w skład Unii Metropolii Polski; przeciwne do stanowiska rządu PiS. To pokazanie przez Prezydentów tych miast że nie po drodze im z polityką obecnego rządu" To jest właśnie opozycja totalna - spalimy ten kraj, całowicie zgnoimy jego wszystkich obywateli byle tylko Kaczorowi na złość zrobić. Kury wam szczać prowadzić a do polityki sie zabierać ;)
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk wprowadza anarchię, za plecami Polaków chce kolonizacji islamskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie dla emigrantów islamskich !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam komentarze i nie mogę przestać się śmiać. PiS-owskie płatne trolle, dwoją się i troją, żeby wykreować w internecie wizerunek Żuka, który siedzi w ratuszu i zamawia kolejne samoloty na których pokładzie siedzą gotowi do gwałcenia i wysadzania się w powietrze na środku Litewskiego, imigranci. I tylko dzięki heroicznej postawie polityków PiS, samoloty te wciąż nie wystartowały z Syrii. Teraz do akcji wkroczyli równie heroiczni politycy z Kukiz i będą zbierać podpisy pod uchwałą przeciwko ściąganiu imigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki, mimo iż nikt nie chce do Lublina ściągać imigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech niemcy sobie i francja dalej będą "wieloetniczne"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk dla mnie się skompromitował, a szkoda bo myślałem, że to chłop z ja..mi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk powinien się zdecydowanie odciąć od smrodu platformianego - platforma mu tylko ciąży i jest kojarzona z przekrętami, emigrantami islamskimi, marnotrawstwem, postkomuną i aferami. Prezydent Katowic nie podpisał - i oficjalnie się od tego odciął !!! Jeżeli nie to woli prywatę partyjną, marazm i miernotę platformianą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie dla emigrantów islamskich !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 22

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...